športová výživa a fit doplnky
  • UNIVERSAL ANIMAL FLEX 44 SÁČKOV

Animal Flex bol vytvorený na ochranu kĺbov a väzov, ktorých opotrebenie je spôsobené ťažkým silovým tréningom. Je vhodný najmä pre silových športovcov, kulturistov a powerlifterov. Každé balenie sa skladá z niekoľkých rôznych komplexov, ktoré podporujú pevnosť kĺbov, väzov a šliach. Animal Flex je komplexný doplnok a dostatočná je len jedna dávka denne. Najkvalitnejšia kĺbová výživa na slovenskom trhu !!! Obsahuje 44 sáčkov, každý sáčok obsahuje 8 rôznych tabliet, čiže v balení nájdete 352 tabliet.

Niektoré tablety sú fľakaté, s čiernymi a orandžovými škvrnami ( farbivá ako kurkuma, boswellia a koreň zázvoru ), čo je v poriadku.

Dávkovanie:
Užite jednu dávku - 1 sáčok denne

Zloženie:

Fosforečnan vápenatý, maltodextrín, želatína, kyselina stearová, stearát horečnatý, čistená voda, mikrokryštalická celulóza, glycerín, oxid kremičitý, farbivo (karamel), farmaceutická glazúra.

Zloženie
Nutričné hodnoty na dávku = 1 balíček
Energetická hodnota 9 kcal
Tuky 1 g
Joint Construction Komplex 3000 mg ( Glukosamín, Methylsulfonymetán ( MSM ), Chondroitin Sulfát A ( CSA ), Chondroitin Sulfát C ( CSC )
Joint Lubrication Komplex 1000 mg ( ľanový olej ( 50% kyselina alpha linolénová ), ( Cetyl Myristoleaste, Cetyl Myristate, Cetyl Palmitate, Cetyl Laurate, Cetyl Palmitoleate, Cetyl Oleate ), kyselina hyalurónová )
Joint Support Komplex 1000 ( extrakt zázvoru (Gingerols, Shogaols), koreň kurkumy (Curcumin), Boswellia (Resin) (Boswellic Acid), extrakt zázvoru (Gingerols, Shogaols), Quercetin, Bromelain )
Vitamín C (kys. L-askorbová) 100 mg
Vitamín E (tokoferol) 100 mcg
Mangán 1 mg
Selén 50 mcg
Zinok 15 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

UNIVERSAL ANIMAL FLEX 44 SÁČKOV

  • 39.90€

  • Cena vo vernostných bodoch: 3300

  • 2 alebo viac 31.00€