športová výživa a fit doplnky
  • MUSCLE a FITNESS Zásobník cvikov – Kineziológia


  • Kompletný ilustrovaný návod na 72 najlepších posilňovacích cvikov

Je tu tretie, upravené vydanie kompletného plne ilustrovaného sprievodcu posilňovacích cvikov roky uvádzaných v populárnej rubrike mesačníku MUSCLE&FITNESS ZÁSOBNÍK CVIKOV – Kineziológia. Teraz všetko na jednom mieste: 72 najlepších cvikov obsahujúcich krok za krokom všetky inštrukcie ku tvarovaniu tela pre mužov i ženy a k vybudovaniu športovej postavy.

Je to skvelá a nevyhnutná pomôcka nielen pre návštevníkov fitnes centier alebo cvičiacich v domácich podmienkach, ale tiež pre športovcov prakticky všetkých odvetví, každého veku a výkonnostnej úrovne.

Jednoduchá úprava publikácie vám umožní ľahký výber z veľa cvikov na každú svalovú partiu – od chrbta a bicepsu cez brucho a vzpriamovače k hrudníku a lýtkam. Teraz môžete upraviť svoj tréning tak, aby prinášal lepšie výsledky, pričom v každom tréningu budete zaťažovať svaly v nových uhloch.

Publikácia ZÁSOBNÍK CVIKOV – Kineziológia obsahuje detailné inštrukcie ako vykonávať každý pohyb presne a s maximálnou účinnosťou a bezpečnosťou. Špeciálne postupy vám umožnia upraviť každý cvik vzhľadom k individuálnym cieľom – či si prajete rozšíriť ramená alebo zvýšiť silu dolných končatín. Farebne rozlíšené kreslené anatomické obrázky ukazujú u každého preberaného cviku svaly v pohybe a aplikáciu pri konkrétnych športových aktivitách.

Rozšírte si svoj cvičebný inventár týmto základným sprievodcom! Je upravený tak, aby bol čo najprístupnejší a ľahko použiteľný priamo pri tréningu.
Ak chcete vyťažiť z tréningu čo najviac, používajte publikáciu MUSCLE&FITNESS ZÁSOBNÍK CVIKOV – Kineziológia!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

MUSCLE a FITNESS Zásobník cvikov – Kineziológia

  • Kód produktu: 3406
  • Vernostné body: 5
  • Dostupnosť: Skladom
  • 5.00€

  • Cena vo vernostných bodoch: 500