športová výživa a fit doplnky
  • AMIX ECDYSTERONES 90 KPS
AMIX ™ Ecdy Sterones je svojím zložením doslova "legálne bezpečnú náhradou anabolických steroidov". Jedná so o efektívny zmes silne anabolických stimulátorov, určená najmä pre silové a silovo vytrvalostné športy, zaručujúce maximálnu podporu vášho tréningového snaženia. Podporuje rast svalovej hmoty a zároveň urýchľuje metabolizmus a odbúravanie tukov. V neposlednom rade zvyšuje libido.
Prípravok je založený na extrémne anabolickej sile Beta-Ecdysteronu a ako zosilňovač ho podporuje komplex látok stimulujúcich razantné zvyšovanie hladiny testosterónu.
beta Ecdysterone - 90tich% extrakt pochádzajúci z rastliny Cyanotis Arachnoidea . Beta Ecdysteron pomáha vytvárať v tele vysoko anabolické prostredie a navyšovať zásoby svalového glykogénu, čím napomáha k stavbe a budovanie svalov a celkovému zvýšenie výkonnosti, sily a vytrvalosti.
Diosgenin - Diosgen je extrakt získavaný z prírodnej byliny Dioscorea villosa, ktorá má vysoký obsah steroidných sapogeninov. Pomáha podporovať produkciu testosterónu a estrogénu.
peruánska Maca - Maca je koreňom peruánskej rastliny, ktorá je už niekoľko tisícročí využívaná juhoamerickú tradičnou medicínou pre svoje mocné pozitívne efekty na hormonálny a imunitný systém. Prezýva so jej "peruánsky ženšen" alebo "prírodná viagra".
guggul Extract - Guggul (tzv. hnedý extrakt) pochádza z indického stromu Commiphora mukul. Podporuje aktiváciu lipolytických enzýmov (enzýmy štiepiace tuky), podporuje prirodzené zvýšenie hladiny hormónu T3 (hormón štítnej žľazy), zodpovedný za urýchlenie metabolizmu a odbúravanie tukov.
Gamma oryzanol - je rastlinný výťažok so silným anabolickým účinkom. Zvyšuje hladinu testosterónu a podporuje rast buniek. Stimuluje uvoľňovanie endorfínov. Bolo zároveň preukázané, že so jedná o veľmi silný antioxidant.
Horny Goat Weed - je extrakt z rastliny, ktorá má dlhú históriu tradičného použitia v čínskej byliny liečiteľstve. Používa so pre podporu sexuálneho zdravia a udržiavanie hormonálnej rovnováhy.
výhody:
- Zvyšuje prirodzenú produkciu testosterónu
- Podporuje rast svalovej hmoty
- Zvyšuje libido (sexuálna túžba)
- aktivuje lipolytické enzýmy
- urýchľuje metabolizmus tukov
- napomáha znižovať hladinu cholesterolu

Dávkovanie
Užívajte 3 kapsule denne s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody. Samozrejmosťou kvalitné anabolizácie organizmu musí byť pravidelná a dostatočná suplementácia vysoko proteínové stravy a doplnkov. Produkt užívajte maximálne po dobu 4 týždňov. Potom nasleduje pauza min. 2 týždne.
Zloženie:
/na 3 kps/
želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), Cyanotis Archnoidea (90% Beta Ecdysteron) 450mg, Wild Yam Root Extrakt (15% Diosgen. saponínov) 450 mg, Maca Root Extrakt (10% Lepidium Meyenii) 300 mg, Guggul Resin Extrakt (Guggulsteróny Z & E 3%) 300 mg, Gamma Oryzanol 300 mg, Horny Goat Weed Extrakt (40% icariin), stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulosa (Methocel ® ), Stearát horečnatý, oxid kremičitý
Priemerné výživové hodnoty v 100 g:
Energetická hodnota 346,2 kcal / 1475,4 kJ,
Bielkoviny 28,6 g, Sacharidy 45,8 g, Tuky 16,2 g
Upozornenie:
Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
Zloženie
Nutričné hodnoty v 1 dávke (3kps)
Cyanotis Arachnoidea 450 mg (90% ecdysteronu)
Diosgenín 450mg (15% saponinov)
Fenugreek - Testofen® 150mg (50% fenusidov)
Gamma oryzanol 150mg
Maca (Lepidium Meyen) (koreň) 300mg
Extrakt z damiany (Tumera diffusa Wild.) 300 mg (4:1)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

AMIX ECDYSTERONES 90 KPS

  • Výrobca: AMIX
  • Kód produktu: 28619
  • Vernostné body: 28
  • Dostupnosť: Skladom
  • 28.00€

  • Cena vo vernostných bodoch: 2800